Mijn vriend... de seriemoordenaar | Brainfreeze Artikels | Forum

 
You must be logged in to post Login Register


Register? | Lost Your Password?

Search Forums:


 






Minimum search word length is 4 characters – Maximum search word length is 32 characters
Wildcard Usage:
*  matches any number of characters    %  matches exactly one character

Mijn vriend… de seriemoordenaar
Klik hier om het het originele artikel te lezen

UserPost

11:00
22/02/2012


de baard van alan moore

Crew
1

Cartoonist John Backderf, kortweg "Derf" (Trashed), haalde eind 2010 het nieuws doordat hij werd vrijgesteld van zijn juryplicht. Het is normaal dat men je in de VS vraagt of je kennissen/vrienden hebt die ooit eens een misdaad hebben begaan. Backderf antwoordde dat een oude schoolvriend van hem 17 mensen had omgebracht. De rechters en overige juryleden werden lijkbleek… Wie was dat dan? Jeffrey Dahmer, meneer!

Wanneer je na 1984 geboren bent dan kan je het jezelf niet voorstellen waarom dit bericht enige impact zou hebben. Maar toen deze man in 1991 werd opgepakt door de autoriteiten had hij er een carrière van 13 jaar opzetten. In die tijd pleegde hij…


Klik hier om het het originele artikel te lezen

12:16
22/02/2012


Yann

Eindredactie
2

Mooi artikel, zoals ik je gisteren al zei: ik merk dat dit een grote indruk op je gemaakt heeft als kind. Maar geef mensen die iets na 1984 ter wereld kwamen toch een beetje krediet: over Dahmer hoorden mensen van mijn leeftijd pas jaren later natuurlijk, maar ik ben net oud genoeg om me de arrestatie (en de kortstondige ontsnapping) van een van Belgiës ergste moordenaars te herinneren.

16:05
22/02/2012


MellowManu

Member
3

Ik ben van '85 en heb het iig pas jaren later meegekregen samen met andere psycho's als Charles Manson. Dutroux dat herinner ik me wel levendig idd.
De comic spreekt me eerlijk gezegd niet aan, ik hoef echt geen extra info over zo'n freak zijn tienerjaren, ook niet in comic vorm.

16:20
22/02/2012


Yann

Eindredactie
4

Misschien dat ik hem op termijn toch wel zal lezen. Ik vraag me echt af hoe Derf omgaat met die herinnering aan een vriend de reeds van kindsbeen af ernstig psychologisch gestoord moet zijn geweest (want je wordt niet opeens een psychopaat). Het zou best een interessant document kunnen zijn. Ik verwacht me in de verste verte niet aan plezierig leesvoer, maar dat hoeft niet altijd.

22:49
22/02/2012


de baard van alan moore

Crew
5

Yann said:

Maar geef mensen die iets na 1984 ter wereld kwamen toch een beetje krediet: over Dahmer hoorden mensen van mijn leeftijd pas jaren later natuurlijk, maar ik ben net oud genoeg om me de arrestatie (en de kortstondige ontsnapping) van een van Belgiës ergste moordenaars te herinneren.

 

Dat is waar. Mijn punt was ook meer dat de mysterieuze sfeer die er toen rond zulke zaken hing er nu een stuk minder is. Maar de persoon waar je het over hebt werd ook gepakt voor het internet tijdperk. Dus over hem zou je hetzelfde kunnen zeggen. 

15:41
23/02/2012


Yann

Eindredactie
6

Ik vatte het punt wel hoor, 't was meer een opmerking in de marge wink



About the Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd Forum

Forum Timezone: Europe/Brussels

Most Users Ever Online: 54

Currently Online: Arno, Yann, Taranis, Sirius, Smartje
10 Guests

Currently Browsing this Topic:
1 Guest

Forum Stats:

Groups: 2
Forums: 12
Topics: 1606
Posts: 13730

Membership:

There are 863 Members
There have been 133 Guests

There are 2 Admins
There are 2 Moderators

Top Posters:

Lav – 846
Wade Wilson – 843
de baard van alan moore – 645
OWAC – 416
Timaeus – 359

Recent New Members: wetwilly, Irozato, sparda, Carnivorious, jokksken

Administrators: Malkavian (1539 Posts), ugh (162 Posts)

Moderators: Yann (1367 Posts), Arno (878 Posts)