WAW! Weekly ArtWork #36
Welkom bij weer een editie van WAW! Weekly ArtWork, de column waarin we de mooiste en leukste tekenwerkjes aan jullie voorschotelen.
Indien je zelf een bijdrage wil leveren met afbeeldingen die je zelf hebt gemaakt of gevonden kan je dat altijd op het Brainfreeze-forum meedelen of een mailtje sturen naar press [at] brainfreeze.be
WAW! heeft een kleine pauze moeten inlassen maar we zijn terug met veel nieuwe tekeningen in zeer uiteenlopende stijlen en kleuren, en voor zij die heel ongeduldig moesten wachten zorgen we ervoor dat dit een iets langere editie wordt!
Beginnen doen we alvast met deze mooie Supermanposter van Des Taylor.
Vandaag zetten we de getalenteerde Marcio Takara in de spotlight, niet alleen met nieuw werk maar we tonen ook hoe zijn stijl in de loop van de jaren geëvolueerd is. (klik op de afbeeldingen om ze uit te vergroten)
We gaan verder met een selectie van verschillende artiesten. (klik op de afbeeldingen om ze uit te vergroten)
En als laatste hebben we nog deze parodie op Jersey Shore, aangeboden door Bill Walko. Kijk of je voor jezelf alle personages kan herkennen en tot volgende week!























































